9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 27 Листопада, 2022

Український стартап увійшов до п’ятірки найкращих у світі в сфері клімату

Одноразова зубні щітка від української компанії Effa увійшла до п’ятірки кращих стартапів світу в сфері клімату на конкурсі в Німеччині

Нещодавно українці презентували одноразову зубну щітку, яка виготовлена з переробленого паперу матеріалів, що не шкодять навколишньому середовищу. Стартап вже зробив перші прототипи та отримав перші великі замовлення з Європи. Крім того, команда вже розпочала процес сертифікації та патентування

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Голос Америки

Зубні щітки Effa, прості у використанні, мають низьку вартість та стильний зовнішній вигляд. Вони стануть у нагоді тим, хто багато подорожує та не шкодять довкіллю, оскільки щодня готелі та авіалінії викидають приблизно 6 тонн пластикових одноразових щіток, забруднюючи природу.

Творець стартапу Ілля Кічук є промисловим дизайнером і часто працює з винаходами та різними речами. У певний момент він задумався про безвідповідальне використання пластику в одноразових щітках, які вживаються всього 3 хвилини, – розповідає співзасновниця Effa Дарина Василенко.

Нагадаємо, що минулого року Effa стала переможцем українського етапу конкурсу чистих технологій ClimateLaunchpad, який організувала неприбуткова організація Greencubator.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають