9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Український стартап SolarGaps отримав фінансування від Європейської комісії

Український стартап SolarGaps отримав фінансування від Європейської комісії в розмірі €50 тис.

SolarGaps — жалюзі із сонячними батареями, які не лише захищають приміщення від сонця, але й генерують при цьому електроенергію

Стартап SolarGaps виробляє «розумні» жалюзі, які генерують сонячну енергію — до сотні кіловатт щомісяця при відносно низькій ціні самого гаджета. У червні цього року компанія зібрала більше $100 тис на [wiki]Kickstarter[/wiki]. Повідомляє Національний промисловий портал.

Європейська комісія профінансувала SolarGaps у рамках першого етапу програми Horizon 2020 SME. За словами засновника компанії, отримані кошти витратять на сертифікацію продукції в Європі, лабораторні дослідження й маркетинг. Також SolarGaps має намір податися на другий етап програми, який передбачає фінансування в розмірі €1,5 млн.

Horizon 2020 — це найбільша програма Європейського Союзу з фінансування науки та інновацій, розрахована на 2014 — 2020 роки. Її бюджет становить близько €80 млрд. У грудні 2016 року в рамках Horizon 2020 кошти також отримав український стартап Polyteda Cloud. Тоді розмір фінансування Єврокомісією склав €1,2 млн.

Останні новини:

Зараз читають