9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Український стартап Signalayer залучив інвестиції від Digital Future

Стартап Signalayer займається створенням інструменту для b2c-маркетологів та допомагає істотно скоротити маркетинговий цикл продуктів

Сума інвестицій наразі невідома, але, як правило, інвесткомпанія Digital Future вкладає від $50 до 100 тисяч на ранній стадії, або від $200 до 400 тисяч – на більш пізній.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на InVenture

Стартап Signalayer засновано три роки тому, в ньому працює лише три людини. Рішення, яке пропонується стартапом можуть використовувати для тестування та управління інструментами залучення аудиторії на сайтах, такими як спливаючі підказки, пуш-повідомлення, бокові панелі та інші інструменти.

Стартап вирішує дві проблеми маркетологів: маркетолог більше не є заручником розробників і відтепер зможе самостійно створювати, настроювати та публікувати кампанії моментально, без втручання розробника; також продукт допомагає маркетологу гнучко налаштовувати дизайн (є шаблони), а також налаштовувати сегментацію (кому показати), тригери (при якому поведінці відвідувача), планувати їх наперед (розклад) і дивитися аналітику (результати кампанії).

Вартість річного контракту з Signalayer коливається від $ 30 до $ 50 тисяч. Клієнтами компанії вже є TVG, Betfair, Brandpoint і Loblaws.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають