9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Квітня, 2023

Український стартап “розумного будинку” залучив 250 тис євро

Український стартап Ecoisme отримав 200 000 євро від InnoEnergy та 50 000 від Horizon 2020

Ecoisme – це система розумного будинку, що дозволяє контролювати споживання енергії в будинку та істотно знижує рахунки за електрику. Проінвестував український стартап альянс європейських гравців KIC InnoEnergy, який є одним з провідних інвесторів в області енергетичного бізнесу і вже профінансував понад 200 стартапів з Європи.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AIN

Приємно бачити інтерес організації не тільки до Ecoisme, а й до України в цілому. Ми віримо, що Ecoisme буде не єдиною компанією, з якою KIC InnoEnergy захоче співпрацювати, – прокоментував угоду CEO Ecoisme Іван Пасічник.

KIC InnoEnergy підтримує інновації на всіх етапах розвитку компанії, а мережа його партнерів об’єднує винахідників і фахівців, випускників та роботодавців, дослідників і підприємців, підприємств і ринків по всій Європі.

KIC InnoEnergy проінвестував Ecoisme, тому що цей проект дає розуміння людям про те, як вони використовують електроенергію вдома і тим самим допомагає їм економити гроші. Це не тільки інвестиція в продукт, але і в відповідальну і енергійну команду – пояснив менеджер з розвитку бізнесу в InnoEnergy Central Europe Лукаш Cверч.

Нагадаємо, що Ecoisme вже отримав грант на 50 000 від Horizon 2020. Це найбільша програма Європейського Союзу з фінансування науки та інновацій, розрахована на 2014-2020 роки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають