9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Український стартап розробив автономний будинок який не вимагає підключення до електричної мережі або водопостачання

Команда PassivDom створила будинок, який не вимагає підключення до електричної мережі або водопостачання та дозволяє людям жити де завгодно

Стіни та вікна будинку виконані з міцного, товстого скла наповненого всередині газом, завдяки чому енерго та теплоефффектівность будинку дуже висока. Крім скла, використовується монолітний каркас, надрукований на 3D принтері. За словами команди PassivDom, матеріал в сотні разів довговічніші, ніж звичайні матеріали для будівництва. Вхідні двері будинку відкриваються за допомогою відбитка пальця власника.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ANC Project.

Будинок забезпечується енергією завдяки сонячним панелями, встановленими на даху. Водопостачання здійснюється коштом вбудованих баків на 1000 літрів води, яка може повторно використовуватися завдяки системам очистки. Крім того, за бажанням замовника, будинок може бути оснащений системою генерування води з повітря.

Будинок також оснащений системою з 15 мікрокомп’ютерів, які контролюють освітлення, водопостачання, сигналізацію, вентиляцію, а також здоров’я мешканців будинку, а за допомогою інфрачервоної матриці можливо аналізувати рух людей, температуру тіла та ін.

Початкова вартість будинку 38 кв.м. – від $64 тис. до $200 тис. На даний момент PassivDom отримали близько 8000 попередніх замовлень тільки в США.

Останні новини:

Зараз читають