9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

Український стартап презентував бездротову зарядку

Зарядка від TechNovator може заряджати до чотирьох смартфонів одночасно у радіусі п’яти метрів

Базова зарядна станція здатна заряджати до 4 пристроїв одночасно в радіусі до 5 м, офісний варіант пристрою – до 8 пристроїв в радіусі до 10 м. Вартість домашньої базової станції з одним чохлом становитиме $ 200, а кожний наступний чохол продаватимуть по $ 50. Компанія на даний момент орієнтується на iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 6S Plus як на найпопулярніші моделі в світі.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ITC

У чохлі смартфона і в базовій станції є антени (котушки індуктивності), які працюють в резонансному режимі. Антена передавача створює електромагнітне поле в радіусі 5 метрів. Смартфони поміщаються в спеціальні зарядні чохли, базова станція підключається до електромережі.

Станція по Bluetooth перевіряє простір в радіусі 5 м, щоб знайти всі смартфони, які знаходяться в чохлах XE. Коли чохол зі смартфоном знайдено, станція починає заряджати смартфон. Для повної зарядки смартфону необхідно до чотирьох годин, що вдвічі більше від звичайного дротового заряджання, втім розробники працюють над прискоренням процесу.

Рівень заряду і можливість підзарядки можна контролювати за допомогою додатку. Користувач може виставити автоматичний контроль: тоді смартфон буде підзаряджатися в міру необхідності щоразу, коли буде потрапляти в зону дії базової станції. Можна, наприклад, виставити можливість дозарядки тільки вночі.

Команда Technovator XE складається з восьми осіб. Також у стартапу є зовнішні консультанти-вчені. Проект розвивається за рахунок внутрішніх інвестицій. У цьому році Technovator XE зайняв перше місце в інженерному конкурсі Vernadsky Challenge, де отримав грант у 800 000 грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають