9.5 C
Alba Iulia
Середа, 6 Грудня, 2023

Український стартап показав на CES 2017 нову версію бездротового брелока для аутентифікації Hideez Key 2

У павільйонах CES 2017 Лас-Вегасі можна зустріти виробників побутової електроніки і гаджетів з усього світу. Радує, що в число учасників виставки потрапив і український стартап Hideez, що представив другу версію свого брелока для аутентифікації Hideez Key 2.

Новинка стала компактніше попередника і при цьому отримала вологозахист за стандартом IP67. Також Hideez Key 2 можна використовувати не тільки в ролі брелока для зв’язки ключів, за допомогою ремінця і шнурка його можна буде носити у вигляді браслета або кулона. Повідомляє ІТС.

Нагадаємо, що обидві версії Hideez Key є носяться захищені сховища для зберігання ключів і паролів, який підключається до мобільних пристроїв по протоколах NFC і Bluetooth LE. Також даний аксесуар можна використовувати в якості RFID-ключа, здатного запам’ятати до 1000 RFID-міток.

Для роботи з брелоком Hideez Key 2 необхідно встановити фірмовий додаток My Hideez, яке в даний момент доступно для платформ Windows і Android (підтримку macOS і iOS обіцяють додати навесні поточного року). Софт дозволяє використовувати брелок для введення паролів до веб-сайтів і додатків, для генерування моментальних кодів для двухфакторной авторизації, а також для аутентифікації в ОС: наприклад, воно може автоматично блокувати комп’ютер, коли користувач відходить від нього, і розблокувати, коли він повертається.

Останні новини:

Зараз читають