9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

Український стартап People.ai залучив $7 млн від великих фондів у Долині

Стартап з українським корінням People.ai, заснований Олегом Рогинским, сьогодні оголосив про залучення $7 млн в раунді фінансування серії A.

Операція була закрита ще в вересні 2016 роки після успішного Півот стартапу, який на той момент проходив акселерацію в знаменитому Y Combinator. Ключовим інвестором став венчурний фонд Lightspeed Venture Partners, також в угоді взяли участь Index Ventures, Shasta Ventures, Y Combinator і SV Angel Рона Конвея.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AIN.UA.

blank

People.ai – це платформа на основі штучного інтелекту для управління відділом продажів. Вона допомагає підвищити ефективність сейлз-команд, аналізуючи їх продуктивність і надаючи рекомендації щодо закриття угод. Проект заснував уродженець Дніпра Олег Рогінський, кофаундером і CTO стартапа став Георгій Козлов, виходець з Херсона.

Навесні 2016 року People.ai пройшов відбір в тримісячну програму акселератора Y Combinator. На той час Рогінський будував AI-сервіс, що допомагає підібрати в компанії менеджерів з продажу. У акселератор команда зробила півот, запропонувавши лаконічне рішення для продавців. Воно відразу зацікавило інвесторів: за словами Рогинского, People.ai отримав майже півтори тисячі пропозицій.

З усіх отриманих пропозицій лідируючим інвестором вибрали Lightspeed Venture Partners, в портфелі якого на ряду з People.ai такі відомі стартапи, як Snapchat, Nest, Nutanix, AppDynamics, MuleSoft, GrubHub, TaskRabbit. Інші фонди також мають гарне реноме в Кремнієвій долині.

Це не перша інвестиція в People.ai. Навесні 2016 року Рогінський підняв preseed-раунд від декількох ангельських інвесторів Долини і фонду Гая Кавасакі Garage Technology Ventures. Повний розмір раунду не розкривається, але тільки від ангелів проект отримав близько $450 000.

Зараз клієнтами People.ai є понад 50 компаній, серед яких Gainsight, Salesloft, PandaDoc в США, Starwind і Cogniance в Україні.

People.ai – другий успішний проект Олега Рогинского. У 2014 році він продав свою компанію Semantria за $ 10 млн американської Lexalytics.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають