9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

Український стартап PatentBot вперше зареєстрував торгові марки в США

Власники перших двох торгових марок отримали свідоцтва про реєстрацію за допомогою PatentBot

Торгові марки Canazen та Divelux отримали свідоцтва про реєстрацію через 7 місяців після подачі заявки на реєстрацію через PatentBot. Головна цінність українського бота-патентувальника для користувачів полягає в тому, що для реєстрації торгової марки необхідно лише зайти в месенджер Facebook, відповісти на потрібні та оплатити замовлення.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на NaChasi

На українському ринку PatentBot розпочав свою роботу в липні 2017 року. Згодом проект почав реєструвати торгові марки в США і 28 країнах Європейського Союзу. Зараз команда працює над технічним рішенням, що дозволить використовувати PatentBot на ринку Китаю.

За словами СЕО PatentBot Наталії Владімірової, процес реєстрації торгової марки в США займає зазвичай до 10 міс. А за допомогою українського бота, торгова марка була зареєстрована на 3 міс швидше.

Головними конкурентами PatentBot є патентні повірені, які працюють за класичною схемою і пропонують свої послуги набагато дорожче та триваліше. Також існує австрійський AlbertBot, але він на відміну від українського продукту просто виконує роль якісного customer success service.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають