9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Вересня, 2022

Український стартап Mevics вийшов на Kickstarter з гаджетом для здорової постави

blankУкраїнський проект Mevics, який планує вирішити проблеми людей з сидячою роботою, вийшов на Kickstarter.

Стартова ціна для Бекер – $49, майже в 1,5 рази нижче планованої роздрібної. Для запуску виробництва команді необхідно зібрати на Kickstarter $35 000. Раніше в проект повірили лондонські інвестори: компанія UB Tower LTD вклала в Mevics $500 000. Тепер українці перевірять попит. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на AIN.UA.

Нагадаємо, Mevics – це мініатюрний пристрій, яке стежить за положенням спини і синхронізується з Bluetooth зі смартфоном. Закріплюється гаджет під одягом за допомогою магніту або липучки, і коли людина починає сутулитися, вібрує, сигналізуючи, що потрібно випростатися. Як результат – правильна постава, дихання і циркуляція крові, відсутність защемлення нервів. При цьому тренуються м’язи спини і формується звичка сидіти прямо.

Творці оновили продукт, додавши в нього можливості фітнес-трекінгу для тих, хто активно займається спортом. Також в лінійці продуктів Mevics з’явилося рішення для дітей, яке допомагає сформувати правильну поставу і уникнути захворювань хребта.

Створили Mevics студенти Одеського політехнічного університету Віктор Лауштан, Максим Трибунська і Владислав Моржанов. Вперше пристрій представили в липні 2016 року, коли команда переїхала до Києва для участі в IoT Hub. Тоді ж задумали запускати кампанію на Kickstarter, в першу чергу для збору фідбек.

Після збору коштів на Kickstarter ми плануємо запускати масове виробництво і до листопада-грудня відвантажити першу партію для наших Бекер. Трохи пізніше хочемо відкрити масові продажі з нашого сайту і інших майданчиків. Орієнтовна роздрібна ціна буде $70-80. У нас в планах розширення функціоналу пристрою, а також реалізація нових ідей. Ми хочемо зробити все, щоб за допомогою наших розробок люди відчували себе більш здоровими в сучасному темпі життя, – каже Лауштан.

Mevics – не єдине в своєму роді пристрій для корекції постави. На ринку існують конкуренти, такі як LumoLift і UpRight. За словами творців Mevics, для них це знак, що є ринок і на ньому є гроші.

Наявність конкурентів мотивує ставати тільки краще. У нас є, що запропонувати споживачеві, – каже Лауштан.

За останній рік Mevics створили й протестували п’ять версій пристрою, випустили додатки під Android та iOS, а також розробили додаток Mevics Daily для поліпшення здоров’я користувачів, яке вже доступний для скачування на Android і iOS.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають