9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

Український стартап “MAWI” спільно з “ПриватБанком” розробили біометричний платіжний браслет

«ПриватБанк» та український стартап MAWI Solutions представили платіжний браслет MAWI Pay з технологією безконтактної оплати Mastercard

Браслет дозволяє оплачувати товари й послуги безконтактно, просто приклавши пристрій до платіжного термінала. Аутентифікація власника браслета відбувається за допомогою електрокардіограми. Якщо браслет одягти на руку сторонньої людини, то пристрій відключить функцію платежів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AIN

За словами розробників, точність визначення особистості по ЕКГ можна порівняти з точністю відбитку пальців та іншої Біометрики.

Ми провели безліч досліджень, щоб бути впевненими, що ЕКГ – унікальний біометричний ідентифікатор. Наші алгоритми навчилися визначати з високою точністю людину всього за кількома ударам серця. На якість розпізнавання не впливають ні фізичні навантаження, ні зміни віку людини, ні стрес, – заявив СЕО MAWI Рон Фрідман.

У проекті також беруть участь «ПриватБанк» та Mastercard, які взяли на себе розробку та інтеграцію платіжних рішень. Прототип було представлено на міжнародній виставці FinovateSpring 2018 у Сан-Франциско.

Для нас це дуже цікавий досвід створення платіжного рішення на стику МЕДТЕХ і фінансових технологій, ми отримали дуже багато позитивних відгуків від банкірів з США, які були на конференції, і готуємося продовжити роботу над запуском цього рішення для клієнтів, – прокоментував креативний директор «ПриватБанку» Єгор Аветисов.

За даними досліджень Mastercard, 37% українців готові платити за допомогою переносних пристроїв і 34% віддають перевагу біометричним способам підтвердження платежів, що є одним з найвищих показників серед європейців.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають