9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Український стартап Louder.me допомагає молодим музикантам

Українська платформа для просування власної нової музики Louder.me допомогає виконавцям заявити про себе

Ідея стартапу Louder.me полягає в тому, що музику можна створювати самотужки без продюсерів і великих грошей, головне лише створити таку спільноту, в якій сегмент незалежних музикантів-початківців знаходив би своїх потенційних слухачів. Проект був запущений 1 лютого 2018 року в Україні, а з березня він став доступний для світової аудиторії. Тут вже є чимало музики — приблизно 15 тисяч треків з різних куточків планети, які можна послухати безкоштовно. Крім того спільнота налічує понад 30 тисяч користувачів та більше 10 тисяч артистів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на NaChasi 

На відміну від потокових сервісів (Deezer чи Spotify), де необхідно заплатити, щоб розмістити свою пісню, а роялті не покриває навіть вартість розміщення, додаток Louder.me не тільки є повністю безкоштовним, але й дає можливість музикантам-початківцям заробити. Річ у тому, що до профілю виконавця можна додавати будь-які посилання, приміром, на майданчик потокової музики чи на онлайн-магазин, в якому музикант продає свою продукцію. Тобто, виконавець може отримувати трафік на свої ресурси.

Louder.me працює тільки з аматорським сигментом. Щоб посилити комунікацію між слухачами і артистами розробники планують ввести систему рейтингів – композиція, яка отримає найбільшу кількість голосів слухачів, отримує подальше просування. На початку усі пісні знаходяться в режимі «Аркада», який побудовано таким чином, щоб усі композиції мали однакову кількість прослуховувань незалежно від дати завантаження треку. Відповідно рейтинг формується максимально об’єктивно. Всі високорейтингові треки потрапляють на власне радіо проекту. У планах засновників сервісу також запуск режиму «Турнірів», в яких треки з високим рейтингом змагатимуться «один на один» за призи і нагороди.

Останні новини:

Зараз читають