9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

Український стартап LaMetric вийшов на японський ринок

Стартап LaMetric запустив продажу своїх пристроїв LaMetric TIME

Розумний годинник LaMetric може оповіщати з соціальних мереж і пошти дані про стан погоди та навіть про ваше здоров’я. У серпні 2014 року стартап завершив краудфандингову кампанію, зібравши $370 тисяч. Майданчиком для запуску став Amazon Launchpad. Ціна в Японії становить приблизно $210. Продажі пристроїв в Україні вперше стартували на базі магазину «Алло».

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AIN.

За першими результатами продажів ринок Японії можна порівняти з ринком Німеччини. Проте, це найскладніший ринок для виходу в історії стартапу: потрібно було пройти японську сертифікацію, зробити локалізацію пристрою та упаковки, знайти локального партнера для імпорту товару, налаштувати підтримку клієнтів японською мовою, – розповів СЕО LaMetric Назар Білоус.

Вартість продукту в Україні  становить 4999 грн. Пристрій повністю локалізовано на українську мову.

Перші продажі пристроїв LaMetric стартували восени 2016 року. На сьогодні LaMetric продається на 20 ринках, серед яких США, Великобританія, Німеччина, Франція, Швейцарія, Іспанія, Швеція, Данія, Канада, Норвегія, Італія, Україна, Чехія, Словаччина, Угорщина, Болгарія, Австралія, Таїланд, Японія.

Останні новини:

Зараз читають