9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 8 Серпня, 2022

Український стартап “Go To-U” увійшов у світовий рейтинг ТОП-10 на міжнародному конкурсі ClimateLaunchpad

Український стартап Go To-U увійшов в десятку кращих на міжнародному конкурсі ClimateLaunchpad. Ідея Go To-U полягає в тому, щоб об’єднати соціально-відповідальні бізнеси

Відзначається, що команда розробників ідеї отримає 95 тис. евро для розширення мережі безкоштовних зарядних станцій для електромобілів. Ресторани, готелі та інші заклади сфери послуг за свої кошти встановлюють зарядки для електрокарів, користуватися якими можна безкоштовно. Go To-U через мобільний додаток і хмарний сервіс, забезпечують потік нових клієнтів на електромобілях. Мережа таких зарядок включає вже більше 100 локацій в Україні.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Фокус.

Для максимально зручного користування нашою партнерської мережею, ми придумали спосіб, як зарезервувати місце і час зарядки, щоб не виникало черг до зарядці і не було розчарованих клієнтів. Для бізнесу вартість електроенергії, витраченої на зарядку абсолютно не відчутна, особливо на тлі витрат на кондиціонування влітку або роботи кухні, – зазначає засновник проекту Назар Шимон-Давида.

Отримані кошти команда витратить на розвиток платформи і вдосконалення сервісу. За словами автора ідеї, кошти будуть виділятися в три етапи. На першому етапі команда буде працювати над тим, щоб масштабувати проект на глобальному рівні, організовувати різні освітні проекти.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають