9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Український стартап-фоторедактор Photolemur став продуктом №1 на Product Hunt

Photolemur – український стартап, який розробляють близько року

Photolemur працює на базі штучного інтелекту – програма вдосконалює зображення, робить кольори яскравішими, деталі чіткішими, вирівнює баланс кольору і насиченості. Загалом все, що можна виконати вручну у Photoshop або Instagram, але автоматично і за кілька секунд.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на UATV

Програма аналізує фотографії за об’єктами: небо, зелень, горизонт, люди, а також за гістограмою та різними даними фотографії (баланс білого, експозиція, шум, колір, і тд). Після цього до різних частин фото застосовуються різні набори алгоритмів поліпшення з різною силою.

У нас є окрема база бета-тестерів і професійних фотографів, а також дослідницький відділ, який працює над постійним поліпшенням алгоритмів. Всі нові фотографії та кейси додаються в базу. На їх основі алгоритми поліпшуються. І під час релізів, які ми робимо раз в 1-2 місяці, всі користувачі отримують оновлення з поліпшеним алгоритмом. Особлива увага акцентується на тому, щоб не зіпсувати фото (особливо ті, які вже й так є гарними та якісними), – заявили розробники.

Останні новини:

Зараз читають