9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

Український стартап EnjoyTheWood протягом тижня зібрав на Kickstarter більше $30 000

Стартап EnjoyTheWood пропонує дерев’яні 3D-мапи світових міст

У числі доступних мап більше 10 американських мегаполісів, міста Канади, Південної Америки, європейські столиці та ін. Доступні і українські локації: Чернівці, Івано-Франківськ, Ірпінь, Київ, Харків, Львів, Одеса, Тернопіль, Умань. Карти виготовлені з березової фанери товщиною близько 17 мм і доступні в трьох розмірах.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AIN.

Також покупці можуть вибрати, що буде нанесено на поверхню: вода або парки. Можна вибрати карту без додаткового нанесення. Додаткові опції для кастомізації відкриються по досягненню виставлених грошових цілей. середя яких: нанесення довільного тексту, інші форми карт, кольору рамок і так далі. Вартість виробів становить від $45 до $93.

Kikstarter-кампанія була запущена 31 жовтня та зібрала вже більше $ 31 000 . Виробництво мап планують запустити в січні, а відправку перших карт почати в лютому 2019-го.

EnjoyTheWood була заснована в 2014 році, через кілька місяців після виникнення ідеї про випуск дерев’яних аксесуарів. Засновниками виступила сімейна пара – Ігор і Марина Фостенко, а також їх батьки. Компанія розміщується в Ірпені. Це вже не перший успішний старт для EnjoyTheWood – настінна карта світу від компанії в травні 2018 зібрала понад $100 000 при запланованих $15 000.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають