9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Український стартап допоможе заздалегідь виявляти проблеми з сітківкою ока

Стартап навчає нейромережу заздалегідь виявляти проблеми з сітківкою ока

Команда Altris.ai працює над вирішенням на основі штучного інтелекту, яке, за словами засновників, допомагає діагностувати проблеми з сітківкою ока на ранніх стадіях. Нещодавно проект вийшов у фінал конкурсу програми Global New Venture Chellenge (GNVC), це – частина New Venture Chellenge, акселерационного програми бізнес-школи Університету Чикаго.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AIN 

Співзасновники – CEO Андрій Куропятник, раніше працював у «Райффайзен Банк Аваль» та Ciklum, директор з медичних питань, лікар-офтальмолог з 15-річним стажем Марія Знаменська і CTO Антон Величко.

Попередні роботи велися ще в 2016 році, але сам проект був запущений у квітні 2017 року. Зараз, за ​​словами команди, вже завершена розробка MVP двох основних сервісів – веб-платформи і мобільного додатку. Користувач може завантажити скан сітківки і отримати опис діагнозу з певним рівнем достовірності. У мобільному додатку користувач може навести камеру смартфона на скан сітківки на моніторі (або на папері) і отримати діагноз.

Наші алгоритми визначають нормальний стан сітківки (Normal Retina) і ще кілька захворювань (Dry AMD, Drusen and Dry AMD Geograpic Atrophy) із середньою акуратністю більше 96%. Поділ між «норма» і «патологія» – вище 98%. В цілому наш алгоритм розроблений для визначення стадій глаукоми, вікової макуло-дистрофії і діабетичної ретинопатії, – розповідає CEO проекту.

Проект розвивається поки на власні кошти засновників, на сьогодні в нього вклали близько $ 500 000. У травні-червні розраховують залучити інвестиції (seed-раунд), про це вже ведуть переговори з інвесторами. Команда вважає, що цей сервіс може зацікавити не тільки лікарів, а й виробників діагностичного обладнання, офтальмологічні клініки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають