9.5 C
Alba Iulia
Субота, 30 Вересня, 2023

Український стартап допомогає вирішувати глобальні екологічні проблеми за допомогою штучного інтелекту котрий аналізує супутникові знімки

Стартап EOS Data Analytics за допомогою штучного інтелекту аналізує супутникові знімки планети та продає інформацію

Технології EOS DA вирішують допомагають відслідковувати, наприклад, незаконний видобуток бурштину, або обчислювати втрати врожаю від польових пожеж, незаконної вирубки лісу. Алгоритм автоматично ідентифікує і підраховує різні об’єкти на великих площах, відстежує появу і переміщення нафтових плям на поверхні світового океану.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Дім Інновацій

Стартап може прогнозувати врожайність задовго до того, як поле буде оброблено і зібрано. Крім того, він здатен оптимізувати пересування риболовецьких суден, підказуючи оптимальні місце і час для вилову риби.

Серед клієнтів компанії, яких вже понад 40 тисяч, є й відомі, такі як міжнародне агентство Bloomberg та природоохоронна організація Greenpeace.

Засновник стартапу – Макс Поляков, підприємець з Дніпра, який живе в США і створює систему компаній замкнутого циклу в космічній сфері. Зараз в компанії працює понад 150 осіб: програмісти, дизайнери, тестувальники, менеджери, data scientists, продакт-менеджери, менеджери з продажу. Офіси розробки компанії знаходяться в чотирьох українських містах: Києві, Дніпрі, Харкові та Львові.

Останні новини:

Зараз читають