9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Український сервіс для купівлі та продажу даних залучив 100 тис євро

Українці залучили 100 000 євро на платформу купівлі/продажу персональних даних

Засновник українського сервісу мікрокредитування Taplend Віктор Ігнатюк разом з Єгором Бутко працює над новим проектом – Creditor Data Platform – децентралізованим маркетплейсом для купівлі/продажу персональних даних. На сьогодні проект знаходиться в розробці, проте під нього вже вдалося залучити інвестиції від NOVA SBE Venture Lab у розмірі 100 000 євро.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AIN 

Крім того проект з мікрокредитування Creditor Data Platform запустив приватну продаж токенів для залучення додаткових $ 500 000. У команди проекта є представництва в Нью-Йорку, Лісабоні та Києві. Сама команда налічує 10 осіб.

Проект почався як платформа для кредитних організацій, де вони можуть купувати/ продавати один одному відмовні кредитні заявки. Сьогодні він запущений в бета-версії і працює з 8 кредитними компаніями в США.

Бізнеси будуть отримувати свіжі і достовірні дані за цінами нижче ринкових від мотивованого першоджерела, а користувачі – додаткове джерело доходу за рахунок продажу своїх даних комерційним організаціям і сервісів, якими він може цікавитися, – розповів Ігнатюк.

Creditor Data Platform буде заробляти на комісії в 10% з кожної транзакції усередині системи. Запуск маркетплейса намічений на кінець поточного року. Раніше Creditor Data Platform стала фіналістом Benzinga Global Fintech Awards.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають