9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 28 Червня, 2022

Український онлайн-сервіс Tunatravel підбирає тур до Європи та Азії на будь-який смак

Замовити, укомплектувати і оплатити тур можна повністю в онлайн-режимі

Щоб скористатися послугами Tunatravel, потрібно зареєструватися на сайті і в розділі «Підібрати» заповнити коротку форму: вказати бюджет, кількість мандрівників, дати і переваги по житлу і транспорту. Сформувати перші пропозиції обіцяють вже через кілька годин. При цьому, якщо замовнику щось не подобається або він хоче здешевити поїздку, все можна змінити.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AIN

Ми не беремо тури – ми їх складаємо з урахуванням запитів клієнта, беручи до уваги акції і розпродажі авіакомпаній, пропозиції готелів. Наприклад, зараз є можливість купити квиток Ryanair з Варшави до Мілана за 5 євро, а Wizzair літає з Києва до Варшави, за вартістю від 519 грн – це і може увійти в нашу пропозицію. Ми перевіряємо безліч авіакомпаній і знаходимо найкращі варіанти переїздів на потрібні дати, можемо сформувати маршрут до будь-якого місця, – пояснила засновниця Tunatravel Анастасія Невмержицька.

Tunatravel обіцяє мандрівникам прозорі ціни згідно прайсу на сайті. Максимально послуги сервісу обійдуться в 40 євро – в цю ціну входить повна організація подорожі: підбір проживання, трансферів, транспорту, бронювання будь-яких екскурсій, покупки міських карт, супровідна інформація.

Відсоток з подорожей ми не беремо, тому нам не вигідно намагатися продати щось дорожче: ми зацікавлені в тому, щоб запропонувати клієнту вигідну ціну, щоб він захотів скористатися нашими послугами знову і порекомендував наш сервіс знайомим, – говорить Анастасія.

Взаємодію з Tunatravel повністю побудовано в онлайні. Сформована пропозиція надходить в особистий онлайн-кабінет на сайті. У ньому ж можна підтвердити замовлення або запитати зміну будь-якого із запропонованих варіантів. Після підтвердження і оплати (здійснюється на сайті за допомогою LIQPAY) користувач отримує доступ до індивідуального поштової скриньки з бронюванням з описом поїздки. Залишиться роздрукувати всі докази і квитки і збирати валізи.

Ідея запустити сервіс виникла в кінці грудня 2017, а вже 1 лютого 2018 року сайт почав свою роботу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають