9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Український фонд SMRK вклав $500 000 в стартап цифрових вивісок Kitcast

Український фонд SMRK, заснований CEO MacPaw Олександром Косованом і підприємцем Андрієм Довженко, повідомили  про інвестиції $500 000 в стартап Kitcast Inc.

Команда стартапа займається рішеннями в сфері digital signage (цифрових вивісок) з використанням штучного інтелекту. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на AIN.UA.

Продукт Kitcast вийшов в беті в 2016 році, а недавно став публічно доступним. Зараз у стартапу є клієнти в 60 країнах (правда, 90% клієнтів розташовуються в США). Це компанії і організації з різних сфер бізнесу – від готелів, фітнес-центрів і SPA-салонів і до церков. R & D-команда стартапу частково знаходиться в Києві, частково – в Каліфорнії.

За словами CEO стартапа Єгора Бєлєнкова, їх софт самонавчального і сам вирішує, що показувати користувачеві з екрану, спираючись на певні тригери і фактори. Підбір контенту відбувається автоматично, грунтуючись на аналітиці та інтеграції з камерами і платіжними терміналами. Зараз софт працює на платформі Apple TV, але в майбутньому команда планує додати і рішення для Android і SmartTV.

Коментуючи угоду, керуючий партнер фонду Андрій Довженко каже, що ринок digital signage показує хорошу динаміку – 25% в рік.

Вже в найближчому майбутньому, усіх без винятку дисплеях, які нас оточують, будь то магазин, бізнес-центр, офіс або навіть заправка, будуть самі розуміти, що потрібно показувати, коли і кому. З використанням правильних технологій, дисплеї зможуть замінити продавців, консультантів, хостес, рекламних менеджерів…, – каже Довженко.

Фонд SMRK розміром в $ 10 млн запустився в 2013 році, він спеціалізується на seed- і pre-seed- раундах. У його портфелі – інвестиції в Ajax і Allset. Влітку минулого року фонд брав участь в раунді інвестування в фінно-український стартап Madberry в розмірі $ 1 млн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають