9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Український B2B стартап потрапив у європейській акселератор

Стартап Zirity пройшов у європейський акселератор Startup Wise Guys

Стартап Zirity це додаток з доповненою реальністю (АR) для примірки окулярів. Додаток покликаний допомогти користувачу підібрати потрібну форму окулярів та надає рекомендації на основі зібраної інформації. На відміну від додатків-аналогів,  Zirity показує 2D моделі.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Ain.ua.

Команда подала заявку в європейський акселератор Startup Wise Guys, бо це є хорошою можливістю для виходу на ринок Європи. Тепер на стартап очікує 12-тижнева програма в Талліні, де він зможе претендувати на суму в 30 000 євро від акселератора та додаткові 150 000 євро інвестицій.

Українці вже не раз показували один з найбільш високих показників “виживання” за підсумками акселеративних програм Startup Wise Guys. У найближчі 2 роки ми плануємо інвестувати від 1 до 2 млн євро в розвиток українських SaaS і Fintech стартапів, – зазначає CEO Startup Wise Guys Крістобал Алонсо.

За свою 7-річну історію компанія проінвестувала 15 молодих інноваційних компаній з України. Це становить майже 15% портфоліо акселератора, в яке входять стартапи 39 країн світу.

Акселератор заснований у 2012 році в Естонії. Є одним з найбільших інвесторів у компанії на ранній стадії розвитку в Північній, Центральній і Східній Європі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають