9.5 C
Alba Iulia
Середа, 10 Серпня, 2022

Українські розробники які вивели на ICO платформу проект розподіленого розпізнання людського мовлення зібрали $1,6 млн

Команда розробників з України вивела на ICO платформу із розподіленого розпізнання людського мовлення та перетворення його на текст.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Na chasi.

Мета платформи — обробка слів та перетворення їх на текст на основі розподіленої мережі із Natural Language Processing. Розробку буде спрямовано як на потреби індивідуальних, так і корпоративних користувачів, які хочуть створювати текст із сказаного вголос.

На попередньому етапі зібрано понад $1,6 млн через розміщення токенів та пропонування майбутніх можливостей із формування тексту в 1 клік із голосового контенту, над яким працюватиме так звана розподілена комп’ютерна мережа. Ціна одного токена RYZ склала $0,02. На фінальному етапі ICO засновники проекту мають намір залучити до $6 млн через такі токени. Понад 47% залучених коштів буде спрямовано на розробку фінальної версії системи та її вдосконалення.

Всі власники токенів у подальшому отримають 20% від транзакцій в системі пропорційно до свого внеску, маючи змогу збільшити прибутки завдяки зростанню ціни токенів, обіцяє команда розробників. В основі розподіленої мережі голосового розпізнавання лежатиме технологія Blockchain.

Система Anryze створюється командою, що вже близько 5 років працює над системами, дотичними до розпізнавання людського мовлення. Ідею перевіряли «на міцність» в рамках інших стартапів, пропонуючи прототипні рішення — однак вони не цілком задовольняли цілям, які команда ставила перед собою. Тепер же в основу покладено технологію покращеного розпізнавання та обробки голосових даних завдяки розподіленим соцмережам:

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають