9.5 C
Alba Iulia
Середа, 28 Вересня, 2022

Українські конструктори Ugears і Time 4 Machine вийшли на Kickstarter

Українські проекти Ugears і Time 4 Machine, Які виробляють 3D-пазли з дерева і металу, вийшли на Kickstarter. Ugears вже зібрав потрібну суму в $15000. На момент написання замітки проект отримав більше $45000. Мета Time 4 Machine – також $15000, з яких вже зібрано більше $3000. До закінчення обох кампаній залишився приблизно місяць.

Ugears збирає гроші для створення колісної ліри – за словами представників проекту, це перший в світі механічний музичний інструмент, який можна зібрати самостійно. До того ж стартап планує почати виробництво дерев’яного календаря (до 2044 року), моделей для дітей, які можна буде прикрасити, а також розширити лінійку Ugears Mechanical Town Series. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на AIN.ua

Для Ugears це не перший вихід на Kickstarter. У наприкінці 2015 року проект зібрав  на платформі $400000 – в 20 разів більше, ніж заявлена сума.

Time 4 Machine – проект творця і колишнього співкерівника Ugears Дениса Охрименко. Це ті ж 3D-пазли тільки з металу. Охріменко не заперечую схожість свого проекту від Ugears і додає, що йому складно відійти від власного дизайнерського стилю.

blank

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають