9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

Українська «розумна» футболка-кардіограф HeartIn досягла мети на Kickstarter

Український підприємець Олексій Виноградов і його партнер кардіолог і дослідник Дмитро Федьків вже більше п’яти років працюють над технологією мобільного кардиографии. Нещодавно вони вивели на Kickstarter «Розумну футболку» HeartIn, яка робить електрокардіограму в реальному часі. У парі з мобільним додатком вона більш ефективно дозволяє займатися спортом і відстежувати аномалії в роботі серця. За 19 днів до кінця кампанії проект вже зібрав $18 000 при необхідних $15 000.

Робота над технологією ведеться HeartIn вже 8 років. За цей час Виноградов вклав у розробку близько $ 1,5 млн особистих коштів. Розробкою пристроїв і необхідного програмного забезпечення постійно займалася команда з 10 осіб, а ще 15-20 залучалося в різний час. Співробітники стартапу працюють з України, Німеччини, Тайваню та США. За час роботи над технологією було створено близько 40 прототипів. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на AIN.UA

blankУ минулому році проект вже виходив на Indiegogo з мобільним кардіографом з метою зібрати $ 50 000. Але зробити це не вдалося. На Kickstarter команда вийшла вже з орієнтованим на іншу аудиторію продуктом – «розумної» футболкою.

Наша кінцева мета – забезпечити ранню діагностику серця. Але люди не хочуть купувати майку просто заради діагностики. Так народилася ідея поєднати процес: видати дуже точні показники пульсу і варіабельності ритму серця, додати звіти за результатами тренувань, і загорнути це в гарне зручне додаток, а в процесі робити діагностику, – розповів AIN.UA Виноградов.

Він стверджує, що поточні споживчі трекери, здатні вимірювати пульс і інші параметри, мають точність в межах 40-60%. Через це рекомендації по тренуваннях виявляються неправильними. Заявлена ​​точність HeartIn – 99%. Він уже проходить медичну сертифікацію, яку в компанії сподіваються отримати до кінця цього року. «Поки наш сервіс по діагностиці аритмій можна буде використовувати тільки як рекомендації, а після сертифікації отриманий результат буде офіційним діагнозом. Витрати на майку будуть покриватися страховими компаніями », – стверджує підприємець.

Співзасновник HeartIn Алекс Виноградов в футболці HeartIn

Продукт HeartIn складається з двох компонентів – футболки з електродами, які знімають показники роботи серця, і пристрої з Bluetooth-модулем. Його батарея працює до 24 годин. Творці обіцяють, що футболка досить міцна, щоб витримувати активні тренування, і прання в машинці. Всі дані в реальному часі передаються на мобільний додаток, яке дає рекомендації про інтенсивність вправу або необхідності відпочити.

Ціни на HeartIn на Kickstarter стартують з $ 179 за футболку, що на 40% нижче майбутньої вартості в роздробі. У кампанії також є опція для ресселеров, де за $ 8 950 можна купити 50 комплектів продукту. У HeartIn вже є один такий замовник.

blank

Додаток HeartIn з параметрами роботи серця

Дата виробництва на Kickstarter намічена на вересень цього року, але Виноградов каже, що масове виробництво почнеться вже протягом тижня. «Не чекаючи результатів Kickstarter. Ми очікуємо багато замовлень, тому заздалегідь виробляємо велику партію», – уточнює СЕО. До цього вже виготовили вже сотні передсерійних зразків, щоб перевірити якість продукту.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають