9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Українська компанія винайшла пристрій для вимірювання IQ тварин

Компанія з України Clever Animal розробила пристрій, що здатен вимірювати розумові здібності тварин. Власники тварин зможуть стежити та спілкуватися з ними онлайн за допомогою мобільного додатку.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на tech.liga.net 

Планшет господаря під’єднується до девайсу розміром зі звичайний тостер. Домашні улюбленці, мешканці зоопарків чи піддослідні тварини зможуть проходити тести на планшетах – дотикаючись до тачскрину. За правильну відповідь тварини отримуватимуть корм. Результати тестів заноситимуться до загальнодоступної бази даних, яку вчені зможуть використовувати у своїх дослідженнях і замовляти розробку тестів.

Подібні прилади вже використовують у лабораторіях для вивчення хвороб Альцгеймера, Паркінсона, Хантінгтона, шизофренії та інших. Таким чином тварини отримають тренажер для мозку та швидше навчаються за відсутності господарів відсутні.

blank

Програмне забезпечення пристрою, як і мобільний додаток буде безкоштовним. Власники домашніх тварин зможуть дізнатися IQ своїх улюбленців і провести з ними тести, а також простежити за улюбленцями та поспілкуватися з ними онлайн. Наразі проєкт Clever Animal розпочав збір інвестицій на краудфандинговій платформі “Велика Ідея”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають