9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

Українська екологічна зубна щітка викликала інтерес світового виробника паперу

Український стартап Effa, який винайшов зубну щітку з переробленого паперу, потрапив до бізнес-програми світового виробника паперу Stora Enso разом ще з 5 командами.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Голос Америки.

У рамках цієї бізнес-програми, український стартап на протязі трьох місяців співпрацюватиме з топ-менеджерами Stora Enso, які допомагатимуть із логістикою, виробництвом, матеріалами, маркетингом і продажами. Результатом такої співпраці може стати укладання контракту з виробництва зубних екощіток.

Це крок, до якого ми йшли з першого дня. Зі Stora Enso ми стаємо сильнішими – підтримка бренду, який знає весь світ, є величезним кроком для розвитку нашого стартапу, – розповіла співзасновниця Effa Дарина Василенко

У стартапі також розглядають можливість використання інших матеріалів для виробництва щіток Еffa. Зараз щітка виготовляється зі спресованої целюлози та має  покриття з кукурудзяного крохмалю, яке з’їдають бактерії у ґрунті.

Папір залишиться, але цілком можливо, що у кінцевому результаті ми робитимемо щітки виключно з переробленого паперу, що зробить нас ще більш дружніми до природи, – зауважує Дарина Василенко.

Нагадаємо, що український стартап Effa нещодавно пройшов програму акселерації у Нью-Йорку. Акселератор допоміг стартапу з будівництвом фінансової моделі та бізнес-плану. Також у Нью-Йорку українська команда налагоджувала зв’язки з інвесторами та шукала клієнтів, після спілкування з якими у стартапі зрозуміли, що до щітки потрібно додавати й зубну пасту.

Ми вирішили зробити зубну пасту у вигляді маленької таблетки. Немає сенсу класти з екологічною чистою щіткою тюбик зубної пасти, – зазначає Дарина Василенко.

Нещодавно Effa увійшла до п’ятірки найкращих стартапів світу у сфері клімату на конкурсі Clim@ в Німеччині.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають