9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 25 Січня, 2022

Український стартап PatentBot вийшов на ринок Китаю

Український бот-реєстратор торгових марок та авторських прав PatentBot починає роботу на ринку Китаю та запускає пошук по ідентичним в Китаї торговим маркам.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Ліга.Tech

За словами СЕО PatentBot Наталії Владимирової, запуск пошуку по торговим маркам – це перший крок на шляху роботи продукту на ринку Азії.

Зараз ця послуга доступна за відкритими баз і здійснюється безкоштовно. Наступний етап розвитку на ринку Китаю – це повноцінна реєстрація торгової марки за більш доступною ціною, ніж аналогічна послуга за допомогою юриста там. Реєстрація торгових марок буде доступна вже з початку 2019 го року, – розповідає Владимирова.

Вихід на ринок Китаю є стратегічним для стартапу, адже щорічно в Китаї подається понад 5 мільйонів заявок на реєстрацію ТМ і ця кількість збільшується в середньому до 20% в рік. Крім того Китай дотує компанії реєструвати торгові марки закордоном, якщо вони зареєстровані в регіоні Шеньчжень.

Нагадаємо, що на український ринок PatentBot вийшов у липні 2017 року, в грудні почав працювати в США, а у квітні 2018 року – у 28-ми країнах Європейського Союзу.

У 2018 році PatentBot був визнаний “Ботом року” за версією американської платформи ProductHunt. Стартап було оцінено в $ 750 000.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають