9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Український стартап для замовлення їжі вийшов на ринок США

Американські інвестори інвестували вже близько $8 млн у додаток Allset від українського стартапу. Додаток дозволяє зробити замовлення у ресторані дорогою до нього та заощадити час на приготування та розрахунок.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланнямна Голос Америки.

Користувачу необхідно відкрити додаток, обрати ресторан, страви з його меню і час, на який є бажання отримати готове замовлення.
Стартап Allset вже співпрацює із двома тисячами ресторанів у США, а кількість користувачів додатком сягнула 300 тисяч людей.

Стартап намагався вийти на привабливий ринок США протягом кількох років, які пішли на удосконалення системи. Спочатку проектом зацікавилися два українські інвестори, а після того як стартап зібрав перший мільйон доларів, він переїхав до США, де ідея привабила потужних інвесторів.

У нас від самого початку були такі плани: ми хотіли створити глобальний стартап, не тільки щось локальне, а щоб працювати на великому ринку і змінювати життя багатьох людей. В Америку переїхали, тому що тут найкращий ринок для цього, — розповідає працівний компанії Дмитро Нікулін.

На даний момент стартап має два офіси — у Києві та у Сан-Франциско, де працює 57 та 9 людей відповідно. В планах стартапу вийти на рівень таких компаній, як Uber, Postmates, DoorDash. В Україні сервіс поки недоступний через складну систему оплати.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають