9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 24 Січня, 2022

Українські стартапи за рік залучили $290 млн

За даними дослідження The State of European Tech 2018, в Україні налічується майже 184,7 тисячі розробників, кожна п’ята глобальна компанія у сфері розробки програмного забезпечення для мобільних платформ має офіс в Україні, а українські стартапи у 2018 році залучили понад $ 290 млн інвестицій.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Інтерфакс-Україна.

За останні п’ять років динаміка зростання української ІТ-індустрії обчислюється двозначними цифрами. Кожна п’ята компанія зі списку Fortune 500 користується українськими IТ-сервісами. Тому сьогодні найкращий час для того, щоб відкривати або розширювати тут свій інноваційний бізнес. Цей путівник допоможе міжнародним партнерам в цьому переконатися, – цитує звіт СЕО та керуючий партнер UNIT.City Макс Яковер

Відповідно до огляду, IТ-галузь є другою в Україні за обсягами експорту, а у світі Україна займає 24 місце в рейтингу найбільш привабливих країн для розробки ПО.

В огляді також вказується, що в Україні розташовано понад 110 науково-дослідних і дослідно-конструкторських центрів компаній. Найбільшим партнером України є США, ЄС та Ізраїль.

Більше половини R & D центрів розташовані в Києві, також великими центрами науково-дослідницької діяльності є Дніпро, Львів, Харків, Одеса та Вінниця.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають