9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

У Львові створили перший український позашляховий електросамокат

Команда львівських атовців разом із науковцями Національного університету «Львівська політехніка» розробили електричний самокат на трьох колесах.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

Директор Наукового парку SID City Назар Подольчак розповів, що авторами проєкту є львівські атовці, зокрема військовий Павло Піка. Самокат матиме три колеса і зможе розігнатись до 50 км/год.

– Він зробив такий самокат на основі креслень наших працівників, а потім ми разом виготовили другий прототип електросамоката. Потім ми виграли грант і вдосконалили самокат. Основна його перевага – те, що на кожному колесі є амортизатори і невідчутно зміну висоти. Так само там є система пожежогасіння батарейки, сідло, мінімум батареї вистачає на 100 км, і розгін до 50 км/год, – розповів Назар Подольчак.

Команда розробників допрацьовує ще один варіант електросамоката, на якому завдяки спеціальному кріпленню зможуть пересуватись люди з інвалідністю. Цей варіант підійде також людям із надлишковою вагою.

Розробники збирають попередні замовлення на електросамокати. Приблизна вартість одного з них становитиме близько 35-40 тисяч гривень, їх виготовлятимуть під замовлення.

Назвали самокат – «Буцефал». Щоб його не вкрали, інженери додали ключ запалювання, тож провертаєш його і самокат завівся.

Ручка газу дуже зручна та ергономічна, тож триматися за неї – одне задоволення. Також для вечірніх прогулянок додали світло, одна кнопка і ви вже все бачите. Поки що самокат тестують: виявляють та виправляють всі вади.

Щоб повернути на цьому електросамокаті, потрібно лише трішки викрутити руль, і нахилитись в ту сторону, в яку повертаєте. Виробник обіцяє, що їздити на цьому самокаті, буде дуже зручно.

Повністю заряджається за 5 годин. Запас ходу в нього 100 км, для міської їзди цього більш ніж достатньо. Наприклад Nissan

Електросамокат розробила команда волонтерів і колишніх військовослужбовців. Вони хочуть, щоб у майбутньому – їхнім транспортним засобом користувалася муніципальна варта чи поліція.

Важить сталевий кінь 50 кілограмів. Має металевий каркас, який практично неможливо зламати. Також розробники планують встановити протипожежну систему та допрацювати дизайн «Буцефала».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають