9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

У Львові почав працювати сервіс оренди електросамокатів

Взяти в оренду самокат від сервісу “Easy” і повернути його поки що можливо лише на трьох проспектах в центрі міста. За два дні роботи сервісу додаток Easy завантажили понад тисячу користувачів та здійснили 150 поїздок.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на zaxid.net.

За словами власника Easy Данило Коця, в Європі це є популярним стартапом, тож було вирішено привезти такий сервіс в Україну. Спочатку бізнесмен планував взяти франшизу, але згодом запустив власний проєкт, який став першим українським мобільним додатком з оренди електросамокатів.

Поки що сервіс працює в тестовому режимі та випустив на вулиці лише 10 самокатів бренду FitCo з 30-ти наявних. Його зона дії – проспекти Свободи, Шевченка та Чорновола. До кінця тижня сервіс планує розширитися та долучити прилеглі до проспектів вулиці.

Ми плануємо розширюватися поступово, аби зрозуміти – скільки насправді потрібно самокатів для міста та в яких зонах вони користуються найбільшим попитом, – розповів Данило Коць.

Для того щоб взяти самокат в оренду необхідно встановити мобільний додаток та купити користувацький пакет на 50, 100, 200 або 500 грн. Після цього за допомогою додатку відсканувати QR-код на самокаті і розблокувати його. Вартість розблокування самоката становить 25 грн плюс 1 грн за кожну хвилину користування.

Самокати Easy не мають стаціонарних станцій, залишити його можна в будь-якому місці на вулиці в означеній зоні. Мобільний додаток сам покаже користувачеві місце розташування найближчого самоката.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають