9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

У Кривому Розі представили нову українську електровантажівку (відео)

На Дніпропетровщині у місті Кривий Ріг фірма COOLON MOTORS спроєктувала та виготовила прототип власної вітчизняної електровантажівки.

Наразі фірма шукає місце для організації виробництва цих електровантажівок, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Depo.Дніпро.

Нова міська електровантажівка має запас ходу до 200 кілометрів і може брати на борт до 1,5 тонни ваги.

“Посилено працюємо над розробкою проєкту виробництва. Та над пошуком де саме розміщувати завод. Львів, Черкаси, Вінниця, Рівне і ще багато локацій. На першу чергу тестової мікрофабрики плануємо використати готовий промисловий об’єкт, а далі будувати власний завод в Інвест парку”, – йдеться у повідомлені компанії.

Зазначається, що нову комерційну міську електровантажівку CoolOn планують виготовляти з вітчизняних комплектуючих та агрегатів.

Нагадаємо, що у 2018 році ми писали про те, що корпорація «Богдан» на базі луцького ДП «Автоскладальний завод №1», виготовила та представила нову модель електровантажівки, яка створена на замовлення компанії з Данії.

blank
Електровантажівка від компанії “Богдан Моторс”. Фото: Владислав Христофоров

Електромашина ERCV27 від корпорації «Богдан» призначена для механізованого завантаження твердих побутових відходів. Вона працюватиме у містах Європейського Союзу.

Вироблена в Україні електромашина отримала схвальні відгуки у замовника – Banke Electromotive. Після завершення сертифікації у Данії планувалося розпочати її серійний випуск у рамках масштабного контракту з європейською компанією.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають