9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 27 Червня, 2022

У Києві відбудеться конкурс стартапів Fashion Tech Summit

На початку вересня у Києві пройде Fashion Tech Summit за участю представників світових компаній, що працюють у сфері моди та технологій

На самміті відбудеться презентація та конкурс стартапів, що працюють на межі індустрії новітніх технологій та моди. Очікуться виступ близько 50 спікерів, які презентують успішні бізнес-кейси. Це представники Snapchat, Pinterest, 500 Startups, McKinsey & Company, Стенфордського університету, IDEO.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Village

Свої проекти на саміті презентують такі українські компанії, як: Banda Agency, Petcube, Concepter.  на думку організаторів саміт сприятиме розвитку вітчинянних інноваційних бізнес-моделей на прикладі зарубіжних компаній і найкращих українських кейсів.

Майбутнє модної індустрії – в її технологічному прогресі та можливості користуватися новими технологіями, які з’являються з неймовірною швидкістю. Наша мета з Fashion Tech Summit – дати максимум знань нашим клієнтам від справжніх експертів галузі, які прилетять з Європи і Кремнієвої долини, щоб поділитися своїм досвідом, – каже одна із організаторок заходу Дар’я Шаповалова.

Переможець конкурсу стартапів отримає професійну допомогу від успішних менеджерів та керівників, а також грошовий приз на розробку проекту.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають