9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

У Харкові видали першу українську книжку з доповненою реальністю

Малюнки в книзі оживають завдяки використанню спеціального мобільного додатка, і маленькі читачі можуть побачити міні-мультфільми

Ілюстратором книги «Аліси в країні див» Льюїса Керролла стала відома українська художниця – харків’янка Євгенія Гапчинська. Такий формат книги, на думку голови ХОДА Юлії Світличної, зможе зацікавити дітей у літературі.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Харківську ОДА

У сучасному світі, коли в кожного є мобільні телефони та інші гаджети, які відкривають доступ до будь-якої інформації, все менше людей звертаються до книжок. Але книга залишається найкращим джерелом пізнання, яке формує особистість. Сьогодні ми презентуємо унікальну книгу, створену з використанням технології доповненої реальності. Такі технології зможуть зацікавити дітей у читанні та дозволять розширювати їхній кругозір, – зазначила Юлія Світлична.

Голова ХОДА також зауважила, що у разі, якщо така технологія зацікавить дітей, її варто буде застосувати у розробці сучасних підручників для школярів.

Ми робимо все для того, щоб мотивувати малечу навчатися. Це лише перший крок. Новітні технології потрібно застосовувати у навчанні, – сказала Юлія Світлична.

Останні новини:

Зараз читають