9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Три українські стартапи потрапили до акселераційної програми Кремнієвої долини

За право потрапити до переліку з 50-ти стартапів, які отримають “акселерацію” у Кремнієвій долині змагалися понад 4 тисячі проєктів з усього світу. І ось до фінального переліку увійшли три українських стартапи з 15 технологічних стартапів, які представляли Україну на 10-й глобальній конференції підприємців та інвесторів Startup Grind Global 2020.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Цими стартапами стали Delfast (стартап з виробництва електровелосипедів), Replay.io (мультиканальна платформа продажів, яка автоматизує контакти за допомогою емейлів, дзвінків і завдань) а також AxDraft (стартап який допомагає складати юридичні документи в 10 разів швидше, уникати помилок і підвищувати ефективність роботи юридичного відділу)

Нам допомагали віце-президент Oracle, віце-президент Facebook, коучі, близько 10 представників венчурних фондів. Проводилися різноманітні тренінги – від того, як найняти продакт-менеджмент, до ідеального пітчинг; майстеркласи. Плюс нетворкінг. Це найголовніше – нетворкінг і те, що близько 50 інвесторів побачили наші проекти і ми потрапили на їх радари. Це найголовніше, я думаю, – зазначив співзасновник компанії з виробництва українських електробайків Delfast Данило Тонкопій

На думку Startup Grind Kyiv Chapter Co-Director Ханни Зенн, українські стартапи, що потрапили в список делегатів, мають великий потенціал залучити інвестиції, знайти клієнтів серед американських компаній, таких як Facebook, Deloitte, Target, BMW, CISCO, а також партнерів для подальшого зростання.

Нагадаємо, що у грудні минулого року Міністерство цифровий трансформації відібрало 15 з понад 160 технологічних стартапів, які представлятимуть Україну на 10-й глобальної конференції підприємців та інвесторів Startup Grind Global 2020 на Кремнієвій долині. Конкурс проводився спільно зі Startup Grind Kyiv (офіційний представник міжнародної стартап-екосистеми Startup Grind) за підтримки програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Конкурентоспроможна економіка України”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають