9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Стартапи українців по економії електрики і тепла збирають кошти за кордоном

blankІнноваційні девайси, придумані українцями, щоб допомогти знизити споживання енергії та тепло, успішно зібрали кошти на краудфандінгових платформах, плюс до цього одна з команд знайшла інвесторів в Дубаї

Про двох цікавих українських стартапи – інноваційних гаджетах, які допомагають економити електрику і тепло (актуально для українців на сьогодні питанні), розповів сайт coca-colaukraine.com. Судячи з успіху на краудфандінгових платформах, ймовірність їх реалізації висока. Тим більше що за реалізацію одного з них вже взялася мерія Дубая. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Дело.

blankEcoisme стежить за енергоспоживанням

Ecoisme – Смарт-система для відстеження енергоспоживання в будинку або квартирі. Спеціальний гаджет і програмне забезпечення збирають дані про роботу електроприладів в квартирі або будинку. В результаті користувач отримує детальний аналіз витрат, що допомагає економити.

Сервіс повідомляє на смартфон, чи виключені електроприлади або витрачають електроенергію.

Компанія на краудфандінговой платформі Indigogo зібрала $ 67 тис.

Впровадження: Український стартап буде розробляти систему відстеження енергоефективності в Дубаї. Ecoisme підписав угоду про пілотний проект з представником департаменту електроенергії і водопостачання емірату Дубай. Тепер перед ними стоїть завдання скоротити витрати електроенергії споживачам. Розробники Ecoisme пропонують споживачам емірату самим вирішувати, скільки вони хочуть витрачати електроенергії і платити за неї.

blankeCozy стежить за опаленням

eCozy – розумні термостати з тачскрінами, які розміщуються на радіаторах і стежать за їх температурою. Подібне обладнання за допомогою смартфона дозволяє управляти опаленням дистанційно. Розробники вважають, що система дозволить заощадити до 30% коштів на опалення.

Команда енергозберігаючого стартапу eCozy вирішила спочатку домогтися успіху на західноєвропейському ринку, в Німеччині. Необхідні 200 тис. Євро стартап зібрав на німецькій краудфандінговой платформі seedmatch.de.

Впровадження: Основні переваги Cozy – значне зниження енергоспоживання, сучасний стильний дизайн і просте управління. Крім того, за допомогою програми (яка розробляється і для розумних годин) можна управляти температурою в своїх приміщеннях з будь-якої точки світу. Причому налаштовувати комфортний мікроклімат можна персонально для кожної окремої кімнати.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають