9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Стартап з українським корінням Yope залучив два мільйони доларів

Київський стартап Yope (раніше називався Salo), заснований білорусами Бахрамом Ісмаїловим та Павлом Рудковським, отримав $2 млн від низки фондів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ain.ua.

Умови угоди не розкривають, але за останні півроку оцінка компанії виросла вшестеро.

Цей раунд інвестицій є брідж-раундом: проміжним між pre-seed-раундом півроку тому та запланованим на осінь seed-раундом.

В угоді брали участь такі фонди, як Horizon Capital, TA Ventures, iClub, Kolos Ventures, hi5 Ventures, Geek Ventures, Vesna VC, а також ексменеджер Google.

У команді стартапу зараз 21 співробітник, це — люди з Viber, Flo, Epam, EY, iTechArt та інших компаній. Офіс знаходиться в Києві, але після початку повномасштабної війни менеджмент почав евакуювати співробітників у інші країни Європи.

Продукт, над яким вони працюють, мобільний додаток для відео, за перші 4 місяці бета-тесту отримав понад 100 000 користувачів із США та Південної Америки. А перегляди відео в Yope з моменту бета-тесту досягли 20 млн.

Залучені інвестиції допоможуть команді провести повноцінний запуск проєкту на ринку, а також найняти більше розробників.

Про Yope

Екс-Salo (від англ. Say Hello!), тепер називається Yope — це мобільний додаток, який в режимі реального часу записує відео самого користувача та його взаємодії з будь-яким контентом на смартфоні та навколишнім світом. Це спосіб для користувача записати одночасно себе і все що він бачить на своєму смартфоні, і потім відправити єдиним відео в будь-який месенджер або соцмережа.

Останні новини:

Зараз читають