9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

Стартап створений українцем отримав $30 млн

Стартап для sales-менеджерів, створений українцем, отримав $30 млн

Команда стартапу People.ai залучила інвестиції від низки венчурних інвесторів на чолі з інвестиційним фондом Andreessen Horowitz. Стартап аналізує роботу менеджерів з продажу та надає рекомендації щодо підвищення ефективності.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на NaChasi 

Інвесторами стартапу у другому раунді стали також партнери з Lightspeed Venture Partners, GGV Capital та Y Combinator, які у травні 2017-го вже вклали у People.ai $7 млн.

За словами представників компанії, інвестиції використають для просування на ринку, розвитку функцій та розбудову аналізу даних. Послугами People.ai вже користуються такі компанії, як Lyft, Palo Alto Networks та New Relic.

Сервіс побудовано на основі штучного інтелекту, який допомагає збільшити ефективність продажів. Для цього алгоритм оцінює продуктивність працівників на основі проведених перемовин та контактів. Також вони отримують рекомендації на основі аналізу.

Для аналізу ефективності роботи менеджерів за основу беруть електронне листування, телефонні розмови та дані CRM. Усі послуги надаються на основі передплати. Клієнт має платити за кожного співробітника, підключеного до системи. Підсумкова вартість послуг залежить від кількості підключених менеджерів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають