9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Стартап Bitfury Group з українським корінням згенерував у 2017 році $93,7 млн виручки

Міжнародна компанія Bitfury Group з українським корінням в 2017 фінансовому році згенерувала $93,7 млн ​​виручки, це на 70% більше у порівнянні з минулим роком

Стартап BitFury заснований латвійцем Валерієм Вавілов і українцем Валерієм Небесним в 2011 році. Компанія спершу концентрувалася на майнінгу криптовалюти, а згодом почала виробляти спеціальне обладнання і програмне забезпечення для майнерів. Сьогодні Bitfury Group є одним з лідерів галузі [wiki title=”блокчейн”]блокчейн-технологій[/wiki] з офісами в Сан-Франциско, Вашингтоні, округ Колумбія, Гонконгу, Лондоні і Амстердамі.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Ain

За три роки штат Bitfury Group виріс з 70 до 250 осіб. Нещодавно стартап запустив блокчейн-платформу з відкритим кодом Exonum для створення безпечних сервісів як для корпоративного, так і державного сектора. Перш ніж випустити платформу, вона пройшла тестування в Україні: платформу використовували при переході електронного уряду України на блокчейн.

До 2021 року Bitfury Group планує згенерувати $585 млн виручки, з якої $ 302 млн – від транзакційних зборів і винагород за Майнінг, $217 млн – від інфраструктурних рішень, включаючи обладнання для Майнінг Blockbox, а ще $66 млн ( 11%) від b2b-сервісів, в тому числі Exonum.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають