9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Грудня, 2021

Стали відомі переможці першого українського конкурсу біостартапів

Переможцями першого українського конкурсу біомедичних стартапів MBioS Challenge стали шість проектів

Серед стартапів на рівні ідей кращими стали мобільний ультразвукової хірургічний інструмент MUSIC-Med (Черкаси), і проект бионического протеза руки Esper Bionics (Київ).  На стадії прототипу переможцями стали проект абсорбційної вуглецевої пов’язки для лікування ран і опіків , сервіс Helsi.me для запису пацієнтів до лікаря та Latrax для лікування епілепсії електростимуляцією блукаючого нерва.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна

Приз для проекту-переможця на стадії комерціалізації у вигляді поїздки в один зі світових R & D-центрів, де створюють медичні інновації, отримав проект Qrok medical, що представляє собою систему навігації для лікарень, що дає можливість стежити за місцем розташування пацієнта, контролювати його активність і температуру . В даний час система вже використовується в клініці Into-Sana (Одеса).

Всі переможці MBioS Challenge зможуть презентувати свої проекти британським інвесторам під час прямого включення в рамках щорічної конференції Української медичної асоціації Великобританії 12 травня, – зазначено в повідомленні.

Перший український конкурс біомедичних стартапів MBioS Challenge був оголошений в лютому 2018 року. Організаторами конкурсу виступив “Будинок інновацій” спільно з UMAUK, компанією Borsch Ventures, за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та Американської торговельної палати.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають