9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

Спільний україно-британський стартап залучив майже $800 тисяч інвестицій

Україно-британський стартап Poptop залучив $780 тисяч від ангельських інвесторів Dow Schofield Watts, Рода Балмера, а також британського фонд Northstar Ventures.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на NaChasi.

Стартап Poptop це онлайн-платформа для планування івентів, яка працює на ринку Британії та України. Poptop дозволяє клієнтам розміщувати запит, наприклад,  про організацію кейтерингу чи музичного супроводу, а виконавцю — отримати запит та виконати його. Стартап отримує комісію від виконавця у розмірі 7 % від суми замовлення.

У Київському та Ньюкаслському офісі працюють 15 співробітників. В каталозі компанії понад 8 тис. виконавців. На даний момент платформа вже виконала замовлень для виконавців більше ніж на £9 млн.

У планах команди — розширення офісів втричі. В Україні шукає розробників, продакт менеджерів, дизайнерів, data-аналітиків, а також маркетологів.

Ми зростаємо більше, ніж на 100 % щорічно, а в планах на 2019-й — ріст на 400%. Наша ціль — зробити процес планування івентів настільки ж простим та безпечним, як і бронювання готелю онлайн. В планах на майбутнє — вихід на міжнародний ринок, – 
говорить Девід Сміт, голова Dow Schofield Watts.

Стартапу вдалося залучити в команду Рода Балмера, який раніше займав позицію виконавчого директора великої міжнародної компанії. Він займатиме місце non-executive голови ради директорів компанії, зробивши при цьому значні власні інвестиції. Раунд став третім етапом фінансування, загальна сума інвестицій становить $966 тис. 

Останні новини:

Зараз читають