9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

Що Україна представила на всесвітній виставці стартапів

Україна представлена власним павільйоном на виставці у Лас-Вегасі CES 2019 вже третій рік поспіль. Учасниками павільйону в рамках виставки стали 8 вітчизняних стартапів, які були обрані українськими та міжнародними експертами та інвесторами.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ITC

Україна на виставці була представлена наступними проектами:

1.Jollylook – старовинні миттєві камери, виготовлені з вторинної сировини. Камера для аналогових знімків, зроблена повністю з переробленого паперу і картону та не містить жодної електроніки. Камера підійде для навчання юних фотографів, або як сувенір для тих, хто захоплюється фотографією.

blank

2.Nuka – вічні канцтовари. Сторінки практично не піддаються руйнуванню і зберігаються в хмарному сервісі за допомогою програми від Nuka. А ще блокнот і олівець від Nuka вже побували у космосі.

blank

3.Photon LMS – сучасна модульна фотостудія. Photon містить блоки, які працюють від 2700 світлодіодів і повністю керовані смартфоном або ПК. При цьому вся студія буде коштувати набагато менше, ніж встановлено декілька спалахів і аксесуарів для них.

blank

4.Rawr – це IoT-нашийник для домашніх улюбленців. Мобільний додаток допомагає контролювати, де і як себе почуває улюбленець. Гаджет включає шість пристроїв: GPS і фітнес-трекери, монітор здоров’я, світлодіодне підсвічування, датчик температур та режим вібрації для тренування. Всі дані направляються на мобільний додаток (iOS або Android).

blank

5.FunLight – атракціон інтерактивних проекцій для шопінг-молів і розважальних парків. FunLight не вимагає від гравців будь-якого обладнання. Потужні проектори використовуються для передачі зображень на стіни та підлогу. Завдяки цьому всі гравці бачать однакове зображення і можуть взаємодіяти з проекціями як команда. Гра контролюється рухами тіла, які відстежуються спеціальними датчиками всередині приміщення.

blank

6.Flasty – 3D принтер їжі, що працює з будь-якими видами продовольчої сировини. Друк шоколадом, сиром або іншими продуктами можна завдяки вдосконаленій технології 3D друку. Flasty буде корисний для всіх, хто зацікавлений у виробництві креативних прикрас, аксесуарів і продуктів, оскільки дозволяє створити власні варіанти 3D-дизайну або вибрати готові дизайни. Flasty вже використовується реальними корпоративними клієнтами в готельно-ресторанній сфері.

blank

7.Whooshi – бездротової портативний підсилювач звуку і розумна музична програма. Дане рішення змінює звичайні навушники на бездротові. Whooshi персоналізує звук за допомогою спеціально розробленого алгоритму, який регулює параметри навушників. Мобільний додаток для iOS і Android підлаштовує звук відповідно до потреб слуху користувача.

blank

8.iGlam – інтелектуальна ювелірна прикраса у вигляді кільця, яке підходить до будь-якого образу. Воно може адаптуватися до будь-якого кольору за допомогою спеціального додатку, який дозволяє сканувати колір безпосередньо з одягу. Кільце виготовлено зі срібла 925 проби з напівдорогоцінним камінням.

blank

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають