9.5 C
Alba Iulia
Середа, 10 Серпня, 2022

Розробник з українським корінням створив дитячі ноутбуки-конструктори і залучив $7,6 млн

Американський освітній проект для дітей Piper, одним із співзасновників і головний виконавчий директор якого є розробник з українським корінням Марк Павлюковський, залучив $7,6 млн інвестицій

Стартап виробляє ноутбуки-конструктори, зібравши які діти можуть грати в Minecraft. Інвестором виступив фонд Owl Ventures, створений в 2013 році для фінансування освітніх проектів. У раунді також взяли участь фонди Reach Capital (існуючий інвестор), SV Tech Ventures, StartX Стенфордського університету і співзасновник Guitar Hero Чарльз Хуан.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ain.ua

Комп’ютер-конструктор Piper призначений для дітей 8-14 років і представляє собою набір з фанерного корпуса, дисплея, плати для прототипування мікросхем, вимикачів, проводів, батарей, динаміків, дзвінків і мишки. Сам комп’ютер працює на базі Raspberry Pi. Після складання конструктора діти можуть грати на ньому в освітню версію Minecraft. Набір коштує $300 і його вже використовують в більш ніж 500 школах.

Комп’ютерний набір Piper трансформує типовий досвід взаємодії дітей з технологіями, даючи їм можливість створювати, а не даремно пасивно споживати контент з екрану. Ми бачили як діти з Piper росли в своїх комп’ютерних та інженерних навичках і підвищували впевненість в рішенні будь-яких видів проблем , – стверджує СЕО компанії Марк Павлюковскій.

Засновник стартапа Марк Павлюковскій з 9 років живе в США, хоча народився в Україні. Сам Марк вчився в Прінстоні, потім в Оксфорді, який кинув, щоб займатися власним стартапом.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають