9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Опублікований онлайн-каталог українських VR та AR-стартапів

UNIT.City спільно з Sensorama Lab зібрали інформацію про українських проектах, які працюють в сфері віртуальної та доповненої реальності (VR і AR). На її підставі вони склали онлайн-каталог українських стартапів, а також інфографіку по проектах в цій галузі та виклали їх у відкритий доступ (Правда, щоб отримати доступ до Excel-таблиці, доведеться залишити свою поштову адресу).

У таблиці зібрані компанії за назвами, вказані їх сайти, YouTube і Vimeo-канали, Facebook-сторінки, визначена ніша, в якій вони працюють, а також – чи є у них в портфоліо робочі/комерційні проекти. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ain.ua

Також українські VR і AR-стартапи зобразили на інфографіку з прив’язкою до ніші. Тут є та український офіс Snap (колишній Looksery), і Pixelated Realities, і Augmented Pixels, інші відомі українські проекти.

Щоб зібрати інформацію, творці каталогу провели опитування учасників ринку.

«Нам вдалося знайти 29 стартапів, які ми розділили на 14 ринкових сегментів. Деякі команди працюють відразу в декількох сегментах – на карті вони представлені в тій категорії, яку вважають для себе основний», – кажуть вони.

Останні новини:

Зараз читають