9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 21 Жовтня, 2021

Обміняти час на гроші: що таке Українські стартап Nimses і як ним користуватися

 • Українські стартаперів створили вірусний проект Nimses, який стрімко завойовує популярність.

  Його вже підтримують популярні зірки шоу-бізнесу, що підігріло інтерес користувачів до цього проекту. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інформатор.

  Nimses – це соціальна мережа, трохи схожа на Instagram. У ній також є стрічка, можна викладати фото і накладати фільтри (назви фільтрів, до речі, взяті з Instagram). Від звичайної стрічки новин її відрізняє прив’язка дій до валюти – так званим німам (nim).

  Німи нараховуються за кожну хвилину, проведену в додатку. Валютою можна обмінюватися з іншими користувачами або дарувати її.

  Nimses – це всесвітня система всього коли-небудь прожитого часу. Nimses дозволяє стерти кордони між онлайн та оффлайн, між життям і зароблянням на життя, між мати і бути. Витрачай Німи, подібно до того, як витрачаєш життя, на хороших людей і потрібні речі, отримуй Німи інших людей, – так описано додаток в маркетах.

  Як і в будь-якій соціальній мережі, в Nimses потрібно зареєструватися. Система досить проста – необхідно ввести свій номер телефону, потім ввести у відповідне поле отриманий шестизначний код, написати свій нікнейм, повне ім’я, вказати дату народження і вибрати фотографію. Ось і все – аккаунт в Nimses готовий.

  Стрічка формується на основі територіальної близькості користувачів, тому з додатком потрібно дозволити доступ до геоданих. Після цього на екрані з’явиться умовна «карта» з користувачами поблизу.

  З моменту реєстрації, перебуваючи в додатку, користувач отримує Німи, які згодом можна буде використовувати для різних дій всередині сервісу. Наприклад, опублікувати пост коштує 100 німов, лайкнути чужий – від 10 до 100 німов, в залежності від того, як вирішить автор поста.

  Знайти користувачів можна за декількома принципами: по територіальній близькості, в пошуку або вибрати з категорій «Нові», «Топ користувачі», «Ангели Nimses».

  Можна викладати свої фотографії так само, як в Instagram. В основному, користувачі Nimses використовують нову соціальну мережу саме так. Тільки тут потрібно бути більш виборчим, адже кожен пост коштує 100 німов.

  Кожному з користувачів можна написати безпосередньо за допомогою функції чату.

  Розробники Nimses обіцяють, що в червні Німи можна буде міняти на товари або послуги. Пізніше їх можна буде переводити, обіцяють розробники – але тільки з лютого 2018 року і тільки якщо у користувача набереться більше 43 тисяч німов. Зараз один долар дорівнює 1 822 німам, однак це нічого не означає: ним постійно падає в ціні, ще вранці 6 червня долар дорівнював 1300 німам. Яким курс буде в лютому, ніхто не знає.

  ЗМІ заявляють, що вже зараз в Україні в деяких закладах можна розплатитися нової валютної. Наприклад, в Києві є кав’ярня, де за 3000 німов можна купити чашку кави.

  В інтерв’ю відеоблозі «Трансформатор» директор з маркетингу Nimses Андрій Сірченко заявив, що Nimses – це не додаток, а скоріше екосистема, над якою команда працювала два роки. Він пояснив, що ним – це еквівалент хвилини часу, «щось середнє між Лайком і грошима». Він визнає, що зміст і завдання платформи складно пояснити, тим більше що вона формується в процесі – мовляв, так само було і з Facebook на його зорі.

  Поки ніхто толком не розуміє, що потрібно постити в новій соціальній мережі, тому її використовують як аналог Instagram. Але, незважаючи на загадковість цього додатка, воно вже довгий час утримує передові позиції в чартах інтернет-маркетів.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Президент підписав закон про спрямування додаткових коштів на армію

  Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на...

  ​Нібулон сплатив понад 540 мільйонів гривень податків з початку року

  За три квартали 2021 року "Нібулон" направив 541,03 мільйонів гривень податків і зборів до бюджетів різних рівнів.Передає Національний Промисловий...

  Український «Руслан» доставить на Гуам гелікоптер ВМС Німеччини

  На Маріанський острів Гуам український літак Ан-124-100 «Руслан» доставить вертоліт «Sea Lynx» військових Німеччини.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  На підприємстві у Новомосковську відкрили новий соєпереробний цех

  У Новомосковську на Дніпропетровщині відкрили новий соєпереробний цех, розташований на заводі з виробництва кормів "АГРО КОМ".Передає Національний Промисловий Портал з...

  На розвиток та розбудову українського флоту витратять 1,3 мільярда фунтів британського кредиту

  Половина коштів з кредитних 2,5 мільярдів фунтів стерлінгів (2,7 млрд дол.), які Велика Британія надає Україні, піде на посилення українського флоту.

  Аудит ЄС підтвердив дієвість системи державного контролю якості молочних продуктів

  Єврокомісія завершила аудит офіційного контролю над виробництвом та сертифікацією молока та молочних продуктів з України, які призначені для експорту до Європейського Союзу.

  У Миколаєві побудують нову дорогу до морського порту

  У Миколаєві розробляється проєкт будівництва дороги в Миколаївський морський порт, яка пройде під Широкобальським мостом.Про це повідомив міський...

  Витрати на виробництво сільгосппродукції в Україні збільшились на третину

  У січні-серпні 2021 року витрати на виробництво сільськогосподарської продукції в Україні виросли на 35,6%, у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року (у...

  Зараз читають

  Аеропорт Херсон розширить зону вильоту пасажирського термінала (фото)

  Аеропорт Херсон планує розширити зону вильоту терміналу на 3 тисячі квадратних метрів, повідомили на підприємстві.

  У листопаді Deutsche Bahn представить перші результати щодо вдосконалення пасажирських залізничних перевезень в Україні

  В рамках реалізації проєкту співпраці АТ "Укрзалізниця" і DB Engineering & Consulting 7 жовтня відбулося засідання координаційного...

  Передане Україні науково-дослідне судно “Belgica” увійшло у Чорне море

  Науково-дослідне судно України “Belgica” увійшло у Чорне море і взяло курс на Одесу. Прибуття судна очікується протягом...

  Україна та Словаччина обговорили перспективи співпраці компаній оборонної промисловості

  Україна і Словаччина обговорили проєкти модернізації та перспективи співпраці компаній оборонної промисловості, повідомив головнокомандувач Збройних сил України...