9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 23 Квітня, 2021

Обміняти час на гроші: що таке Українські стартап Nimses і як ним користуватися

 • Українські стартаперів створили вірусний проект Nimses, який стрімко завойовує популярність.

  Його вже підтримують популярні зірки шоу-бізнесу, що підігріло інтерес користувачів до цього проекту. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інформатор.

  Nimses – це соціальна мережа, трохи схожа на Instagram. У ній також є стрічка, можна викладати фото і накладати фільтри (назви фільтрів, до речі, взяті з Instagram). Від звичайної стрічки новин її відрізняє прив’язка дій до валюти – так званим німам (nim).

  Німи нараховуються за кожну хвилину, проведену в додатку. Валютою можна обмінюватися з іншими користувачами або дарувати її.

  Nimses – це всесвітня система всього коли-небудь прожитого часу. Nimses дозволяє стерти кордони між онлайн та оффлайн, між життям і зароблянням на життя, між мати і бути. Витрачай Німи, подібно до того, як витрачаєш життя, на хороших людей і потрібні речі, отримуй Німи інших людей, – так описано додаток в маркетах.

  Як і в будь-якій соціальній мережі, в Nimses потрібно зареєструватися. Система досить проста – необхідно ввести свій номер телефону, потім ввести у відповідне поле отриманий шестизначний код, написати свій нікнейм, повне ім’я, вказати дату народження і вибрати фотографію. Ось і все – аккаунт в Nimses готовий.

  Стрічка формується на основі територіальної близькості користувачів, тому з додатком потрібно дозволити доступ до геоданих. Після цього на екрані з’явиться умовна «карта» з користувачами поблизу.

  З моменту реєстрації, перебуваючи в додатку, користувач отримує Німи, які згодом можна буде використовувати для різних дій всередині сервісу. Наприклад, опублікувати пост коштує 100 німов, лайкнути чужий – від 10 до 100 німов, в залежності від того, як вирішить автор поста.

  Знайти користувачів можна за декількома принципами: по територіальній близькості, в пошуку або вибрати з категорій «Нові», «Топ користувачі», «Ангели Nimses».

  Можна викладати свої фотографії так само, як в Instagram. В основному, користувачі Nimses використовують нову соціальну мережу саме так. Тільки тут потрібно бути більш виборчим, адже кожен пост коштує 100 німов.

  Кожному з користувачів можна написати безпосередньо за допомогою функції чату.

  Розробники Nimses обіцяють, що в червні Німи можна буде міняти на товари або послуги. Пізніше їх можна буде переводити, обіцяють розробники – але тільки з лютого 2018 року і тільки якщо у користувача набереться більше 43 тисяч німов. Зараз один долар дорівнює 1 822 німам, однак це нічого не означає: ним постійно падає в ціні, ще вранці 6 червня долар дорівнював 1300 німам. Яким курс буде в лютому, ніхто не знає.

  ЗМІ заявляють, що вже зараз в Україні в деяких закладах можна розплатитися нової валютної. Наприклад, в Києві є кав’ярня, де за 3000 німов можна купити чашку кави.

  В інтерв’ю відеоблозі «Трансформатор» директор з маркетингу Nimses Андрій Сірченко заявив, що Nimses – це не додаток, а скоріше екосистема, над якою команда працювала два роки. Він пояснив, що ним – це еквівалент хвилини часу, «щось середнє між Лайком і грошима». Він визнає, що зміст і завдання платформи складно пояснити, тим більше що вона формується в процесі – мовляв, так само було і з Facebook на його зорі.

  Поки ніхто толком не розуміє, що потрібно постити в новій соціальній мережі, тому її використовують як аналог Instagram. Але, незважаючи на загадковість цього додатка, воно вже довгий час утримує передові позиції в чартах інтернет-маркетів.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Розпочались випробування нової моделі трамвая “Татра-Юг” (фото)

  У вівторок, 20 квітня, відбувся перший виїзд на експлуатаційні випробування нового трамваю заводу Татра-Юг модифікації К-1Т306, що...

  Для виробництва нової станції «Кольчуга» необхідно від 9 до 12 місяців

  Цикл виробництва нової автоматизовані станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга» складає від 9 до 12 місяців.Про це в інтерв’ю для...

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».Передає Національний Промисловий...

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші експортні контракти для вітчизняної системи.

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  Зараз читають

  Новий трамвай від корпорації “Еталон” випробовуватимуть у Києві

  Трамвай корпорації «Еталон», появу якого було анонсовано ще минулого року, вже проходить ходові випробування. Тести проводять на...

  Кабмін планує демілітаризувати Миколаївський суднобудівний завод

  У Кабінеті міністрів України готуються документи для демілітаризації Миколаївського суднобудівного заводу, який входить до складу ДК "Укроборонпром".

  Для виробництва нової станції «Кольчуга» необхідно від 9 до 12 місяців

  Цикл виробництва нової автоматизовані станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга» складає від 9 до 12 місяців.

  Три українські АЕС освоїли виробництво медичного кисню для лікарень

  Енергоатом готовий щодоби безоплатно постачати 5 тисяч літрів медичного кисню до лікарень Запорізької, Рівненської та Хмельницької областей.