9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

На виставці електроніки у Лас-Вегасі Україну представлятимуть шість стартапів

Стартапи, які представлятимуть Україну на наймасштабнішій виставці електроніки CES 2020 обрали під час Ukraine Tech Day. Це екологічна зубна щітка Еffa, ідентифікатор підробок UATAG, пристрій для знищення комарів, перетворювач проекторів на інтерактивну дошку, конструктор для вивчення електроніки та пристрій для людей з біполярним розладом.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на сторінку UVCA в Facebook.

Mosquito Control Ltd є українською інженерною компанія, яка розробляє новий інноваційний пристрій для управління комарами.

CamTouch – пристрій, що дозволяє перетворювати будь-який проектор чи монітор на інтерактивну дошку, якою можна керувати за допомогою спеціальних стилусів.

EdPro.Amperia – конструктор для проведення лабораторних робіт з електрики в школах.

Bicovery – empowering people living with Bipolar Disorder- рішення на основі машинного навчання, яке відстежує емоційний та фізичний стан людей з біполярним розладом.

Виставка споживчої електроніки CES 2020 пройде у Лас-Вегасі з 7 по 10 січня 2020 року. Організаторами українського павільйону стали Українська асоціація венчурного і приватного капіталу (UVCA) та некомерційна організація CRDF Global.

Останні новини:

Зараз читають