9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

Колишня PR-директор Petcube запускає проект для промо українських стартапів

blankДарина Ставерська, яка раніше відповідала за PR в Petcube, оголосила про старт власного проекту під назвою CRG Comms (Corgi Communications). Він тільки запустився, у нього немає навіть сайту, зате є масштабні амбіції – робота з українськими стартапами, які хочуть отримати публікації в зарубіжних ЗМІ, на кшталт TechCrunch або VentureBeat.

За словами Дар’ї, ідея такого проекту народилася з проблеми: в Україні багато хороших стартапів, націлених на західні ринки, і не вміють там просуватися. «PR стає для них« головним болем». Послуги американських PR-агентств або приватних консультантів коштують дорого, крім того, з ними складно налагодити комунікацію, не знаючи тонкощів ринку. В результаті, гідні компанії залишаються в тіні. Я хочу це виправити», – говорить вона. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Ain.

Поки проект розвивається на особисті заощадження засновниці. Команда проекту зараз складається з двох чоловік – Дар’ї Ставерской і Олександри Шелюг, випускниці Інституту міжнародних відносин, яка стажувалася в структурах ООН і в Amnesty International Ukraine.

«Стартап для стартапів» буде пропонувати клієнтам комунікаційну стратегію, створення контенту, допомога в спілкуванні з журналістами американських і європейських видань. Зараз команда спілкується з декількома компаніями, але поки не може заявляти про старт роботи з ними. «Я не хочу покривати роботу із західними медіа покровом таємниці, сипати сленговими термінами, створювати видимість нікого містичного знання. Навпаки, мета CRG Comms – утворювати і пояснювати, як працює PR», – каже Дарина.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають