9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 27 Січня, 2022

Київський дизайнер вивін на Kickstarter дві моделі годинників власної розробки OTO Watches

11 вересня київський дизайнер Андрій Куровець запустив Kickstarter-кампанію для збору коштів на дві моделі годин власної розробки, створених під брендом OTO watches.

При заявленій цілі в $4000, проект зібрав половину потрібної суми в перші 4 години. По закінченню півтора тижнів, 21 вересня, кампанія OTO watches отримала $4405 від 42 Бекер. До закінчення зборів залишилося 27 днів. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на AIN.UA.

За словами засновника проекту, він пропонував цей часовий дизайн існуючим компаніям, але отримував відмову. Йому вказували, що рішення не буде продаватися на масовому ринку. OTO watches пропонують на Kickstarter дві моделі: Aspiration і Cutting Edge. Ціни на етапі краудфандінга варіюються від $ 93-107 за одну модель до $179-198 за набір з двох виробів. У продажу моделі OTO watches можна буде купити за $140.

blank

Роль годинникової стрілки в обох виконує фігура людини: затемнений силует для Aspiration і канатоходець в Cutting Edge. Корпус годинника виготовлений з нержавіючої сталі і захищений від вологи і пилу. Діаметр циферблата – 40 мм. Ремінець виконаний з нейлону, скло покрито сапфіровим напиленням. Годинники працюють на одному заряді батареї до трьох років, а виробник дає річну гарантію.

Головну ставку новоспечений бренд робить на креативність. Як повідомляється на Kickstarter-сторінці проекту, OTO watches «творить для тих, хто не хоче бути частиною системи, а вибирає бути неповторною особистістю».

Годинники збираються в Україні. В команду проекту, крім дизайнера і CEO Андрія Курівці також входять Олена Куровець і Ольга Апенко. Напередодні запуску вони профінансували збірку прототипу і переконалися, що зможуть впоратися з попитом. Виробництво пристроїв для Бекер почнеться в листопаді. Перші пристрої дійдуть до покупців в квітні 2019 року. OTO watches не планують зупинятися на досягнутому і обіцяють розробляти нові моделі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають