9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Київ відкрив представництво свого стартап-акселератора у США

Київ отримав представництво Smart City у Кремнієвій долині

Заступник голови КМДА Дмитро Давтян взяв участь у режимі відеоконференції у церемонії відкриття Kyiv Smart City Accelerator. Церемонія відбулася у Кремнієвій долині (США) у рамках інноваційного саміту.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу КМДА.

Я переконаний, що ця ініціатива викличе нову хвилю бізнес-проектів, від появи яких виграє місто. Accelerator надасть зелене світло найкращим проектам, а київська влада сприятиме їх найшвидшому втіленню у системі розумного міста, – підкреслив заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

Accelerator забезпечить стартапам та розробникам інноваційних громадських продуктів доступ до інфраструктури, даних, систем та інших ресурсів Києва. Перевірятиме найкращі та найінноваційніші ідеї команда акселератора. Smart City Accelerator допоможе втілити в життя найсучасніші інноваційні рішення, завдяки чому Київ зможе підвищити стандарти життя мешканців, створити нові бізнес-можливості та нові робочі місця, глибше інтегруватися до глобальної системи «розумних міст» та залучити більше інвестицій у розвиток міста.

Відкриття акселератора дозволить Києву інтегруватись до світової спільноти та зміцнить імідж української столиці як «розумного міста» та дозволить киянам використовувати провідні інновації не через 5-7 років, коли вони зазвичай приходять на ринок, а брати участь у їхньому створенні і отримувати вигоди відразу. Для київської влади – це «технологічне вікно» у світ інновацій міської інфраструктури, – зазначив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров.

До відкриття Kyiv Smart City Accelerator долучилися київська міська влада, команда Kyiv Smart City та корпорація Pareteum – глобальний постачальник хмарних послуг та платформ.

Київ зі своїм історичним, інтелектуальним потенціалом має всі шанси стати однією зі світових столиць інновацій та сталого екологічно безпечного розвитку. Для цього Києву необхідно встановити міцні зв’язки з діловими і культурними центрами світу. І в цьому історичну роль може зіграти особисто мер Києва Віталій Кличко, який завдяки своїй впізнаваності у світі і позитивній енергії викликає довіру в інвесторів, – заявив Голова швейцарського фонду «Скорочення ризиків» та співініціатор відкриття офісу Kyiv Smart City у США Володимир Костерін.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають